فیبز یک وبسایت اینترنتی میباشد که در بهار سال ۱۳۹۵ فعالیت خود را با شعار “پایگاه توسعه سبک مدیریتی زندگی شما” آغاز کرد.

به عقیده ما تشکیل یک زندگی ایده ال با کسب رضایت و خشنودی و در نهایت موفقیت در هر موضوع، به زیرساخت های علمی و عملی نیاز دارد. از این رو ما ۲ راس مهم از مثلث زندگی را برای فعالیت خود انتخاب کردیم. کسب‌وکار! و سبک زندگی!

ما معتقدیم که هر انسان در زندگی یک مثلث زمانی مهم دارد. که به ۳ بخش ۸ ساعته تقسیم؛ و در مجموع ۲۴ ساعت یک روز ما را تشکیل میدهد. بخش ابتدایی ۸ ساعت از فعالیت ما در کسب و کارمان است؛ و ۸ ساعت بعدی مختص به زندگی شخصی ماست، که هر کدام به نحوی مشغول به گذراندن آن هستیم.

افرادی نیز هستند که مشغول به مطالعه و یادگیری در مباحث مورد علاقه خود هستند. در نهایت بخش آخر ۸ ساعت از ساعات استراحت و خواب ما را تشکیل میدهد. ما باور داریم که ارتباط بخش اول یعنی کسب‌وکار ما با بخش دوم یعنی زندگی شخصی ما رابطه بسیار مهم و سازنده ای دارد. ما ارتباط این دو را به یک سبک زندگی مدیر گونه تشبیه میکنیم.

مدیریت علمی فراتر از برنامه ریزی و کنترل است و کاربرد آن نه تنها در زندگی و کسب‌و‌کار بلکه در تربیت فرزندان ما نیز قابل روئیت است. از این رو ما به فکر تشکیل تیم هایی با مدیریت منحصر به فرد برای تولید محتوی موثر در قالب مطالب چند رسانه ای شدیم و تا به امروز توانسته ایم در دسته بندی های مختلف مطالب متنوع و بسیار زیادی را تولید کنیم.

این مطالب در قدم نخست به توانبخشی علوم شما در کسب و کارتان می پردازد و در قدم بعد به توسعه توانمندی های سبک زندگی شما! ما سبک مدیریت را برای زندگی خود انتخاب کرده ایم تا رویداد ها را تبدیل به فرصت کنیم! از خطرات و فراز و فرود های زندگی گذر کنیم و بحران ها را به سادگی مدیریت کنیم.

چشم انداز ما تشکیل یک پایگاه بزرگ از علوم کسب و کار و کاربردی برای مردم کشورمان است؛ و ماموریت ما تولید محتوی گره گشا برای همه علاقه‌مندان به این مباحث میباشد. باشد که در رساله خود موفق واقع شویم.